Kimaradt a kihagyhatatlan: földöntúli duplabravúr a válogatott paksi kapustól! (VIDEÓ)

2023. november 12. 20:56

A meccs egyik hőse Szappanos Péter volt, aki elképesztő bravúrokat mutatott be Debrecenben – Dzsudzsákot is megbabonázta a büntetőnél.

A vasárnap esti Debrecen–Paks (1–0) NB I-es bajnoki mérkőzés egyik hőse a vendégek válogatott kapusa, Szappanos Péter volt, aki halmozta a bravúrokat a kapuban. A 88. percben Dzsudzsákot is megbabonázta a büntetőjénél, a tizenegyest és az ismétlést is páratlan bravúrral védte! Íme, az óriási bravúr az M4 Sport felvételén. A Debrecen az ötödik, a Paks a második helyen a válogatott szünetben.

Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt